





Norton Abrasives Pro Universal Laser 65 cm Segmented rim diamond blade
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRBUYJ
- Βάρος(kg): 9.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 67.00cm x 2.00cm x 74.00cm
- EAN: 5450248564225
468,46€
Χωρίς ΦΠΑ: 377,79€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade diameter | 65 cm |
| Blade thickness | 4.4 mm |
| Bore diameter | 2.54 cm |
| Guarantee | G024M |
| Purpose | Dry/wet cutting |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Segment height | 1.2 cm |
| Suitable for materials | Concrete, Masonry |
| Type | Segmented rim diamond blade |
