



Makita E-12223 circular saw blade 16.5 cm 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRGR52
- Βάρος(kg): 0.22kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 34.00cm x 45.00cm x 20.00cm
- EAN: 0088381584760
71,10€
Χωρίς ΦΠΑ: 57,34€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade diameter | 16.5 cm |
| Bore size | 2 cm |
| Brand compatibility | Makita |
| Circular saw blade tooth shape | EFFICUT |
| Compatible products | DHS630 DHS630RTJ DHS630Z DHS660 DHS660RTJ DHS660Z DHS661 DHS661RTJU DHS661ZU DHS680 DHS680RTJ DHS680Z HS6101 HS6101J1 HS6601 HS6601J SP001G SP001GZ03 SP6000 SP6000J1 |
| Cutting width | 1.5 mm |
| Guarantee | G024M |
| Number of teeth | 40 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rotational speed (max) | 9250 RPM |
| Suitable for materials | Plastic Wood |
