





Makita B-33015 circular saw blade 16.5 cm 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRBRCR
- Βάρος(kg): 2.58kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.50cm x 1.10cm x 40.30cm
- EAN: 0088381421881
96,78€
Χωρίς ΦΠΑ: 78,05€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade diameter | 16.5 cm |
| Bore size | 2 cm |
| Brand compatibility | Makita |
| Cutting width | 2.2 mm |
| Guarantee | F024M |
| Number of teeth | 48 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Thickness | 1.6 mm |
