



DeWALT DT99576-QZ circular saw blade 30.5 cm 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCRFJOT
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 2.00cm x 21.00cm
- EAN: 5035048542385
118,77€
Χωρίς ΦΠΑ: 95,78€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade diameter | 30.5 cm |
| Bore size | 3 cm |
| Brand compatibility | DeWALT |
| Guarantee | G024M |
| Number of teeth | 78 |
| Package weight | 300 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rotational speed (max) | 4800 RPM |
| Thickness | 2.16 mm |
