



DeWALT DT4287-QZ circular saw blade 25 cm 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCREGLX
- Βάρος(kg): 0.94kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.20cm x 31.90cm x 2.00cm
- EAN: 5035048057711
126,63€
Χωρίς ΦΠΑ: 102,12€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade diameter | 25 cm |
| Bore size | 3 cm |
| Brand compatibility | DeWALT |
| Guarantee | G024M |
| Number of teeth | 80 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Suitable for materials | Wood |
| Weight | 430.9128 g |
