







DeWALT DT40260-QZ angle grinder accessory Cutting disc
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCRDOH4
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.00cm x 41.00cm x 2.00cm
- EAN: 5035048504123
70,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 56,98€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Any brand |
| Guarantee | G024M |
| Package depth | 280 mm |
| Package height | 5 mm |
| Package weight | 272 g |
| Package width | 310 mm |
| Product colour | Blue |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Cutting disc |
