













DeWALT DT20462-QZ diamond blade 23 cm Segmented rim diamond blade
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCRBPU8
- Βάρος(kg): 2.58kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.50cm x 1.10cm x 40.30cm
- EAN: 5054905299071
111,73€
Χωρίς ΦΠΑ: 90,10€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade diameter | 23 cm |
| Bore diameter | 1.2 cm |
| Guarantee | G024M |
| Package height | 9 mm |
| Package type | Blister |
| Package weight | 680 g |
| Package width | 255 mm |
| Purpose | Dry/wet cutting |
| Suitable for materials | Concrete |
| Type | Segmented rim diamond blade |
| Warnings | Keep out of the reach of children. Use eye and hand protection when handling the product. Ensure that the product is properly fixed before use. |
