









Bosch Optiline Wood Circular Saw Blades
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BOSCH
- Κωδικός: WLONONWCREERM
- Βάρος(kg): 0.34kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.90cm x 21.60cm x 1.20cm
- EAN: 3165140193917
71,42€
Χωρίς ΦΠΑ: 57,60€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade diameter | 16 cm |
| Bore size | 2 cm |
| Brand compatibility | Bosch |
| Cutting width | 2.6 mm |
| Guarantee | G024M |
| Number of teeth | 36 |
| Product colour | Stainless steel |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Suitable for materials | Wood |
| Thickness | 1.6 mm |
