







Bosch 2 608 644 396 circular saw blade 30.5 cm 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BOSCH
- Κωδικός: WLONONWCRDMZL
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 35.00cm x 36.00cm x 1.00cm
- EAN: 3165140891172
106,51€
Χωρίς ΦΠΑ: 85,90€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade diameter | 30.5 cm |
| Bore size | 3 cm |
| Brand compatibility | Bosch |
| Circular saw blade tooth shape | TCG (Triple Chip Grind) |
| Cutting width | 3 mm |
| Guarantee | G024M |
| Hook angle | 7 |
| Number of teeth | 96 |
| Product colour | Stainless steel |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Relief angle | 13 |
| Rotational speed (max) | 5000 RPM |
| Suitable for materials | Metal Aluminium |
| Thickness | 2.2 mm |
| Warnings | Keep out of the reach of children. Use eye and hand protection when handling the product. Ensure that the product is properly fixed before use. |
