











Makita 191M56-3 brush cutter/string trimmer accessory Brush cutter blade
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRITUU
- Βάρος(kg): 0.54kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.20cm x 9.50cm x 9.50cm
- EAN: 0088381572132
442,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 357,15€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 970 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 140 mm |
| Product colour | Black Metallic |
| Product type | Brush cutter blade |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 2.7 kg |
| Width | 230 mm |
