



K rcher RCV 3 Mop pad Robot vacuum
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: KARCHER
- Κωδικός: NOPKARAPO0006
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.40cm x 15.60cm x 12.60cm
- EAN: 4054278989945
21,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 17,10€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | K rcher |
| Cleaning type | Wet |
| Compatibility | RCV 3 Robot Vacuum Cleaner |
| Depth | 150 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 83 mm |
| Material | Microfibre |
| Number of pads | 3 |
| Package weight | 100 g |
| Product colour | Yellow |
| Product type | Mop pad |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Suitable for vacuum type | Robot vacuum |
| Weight | 100 g |
| Width | 60 mm |