























Fischer 537258 screw anchor / wall plug 50 pc(s) Screw & wall plug kit 50 mm
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: fischer
- Κωδικός: WLONONWCRBUZN
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.00cm x 9.00cm x 9.00cm
- EAN: 4048962254075
76,57€
Χωρίς ΦΠΑ: 61,75€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Drill hole diameter | 1 cm |
| Guarantee | G024M |
| Length | 50 mm |
| Package type | Box |
| Panel thickness (max) | 5.5 cm |
| Panel thickness (min) | 9.5 mm |
| Product type | Screw & wall plug kit |
| Quantity per pack | 50 pc(s) |
| Screw diameter (max) | 5 mm |
| Screw diameter (min) | 4.5 mm |
| Suitable for materials | Gypsum fibre board, Plasterboard |
