



Bosch TT 150 tripod Universal 3 leg(s) Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BOSCH
- Κωδικός: WLONONWCREHOG
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.00cm x 11.00cm x 59.00cm
- EAN: 4059952648309
105,09€
Χωρίς ΦΠΑ: 84,75€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | G024M |
| Height (max) | 157 cm |
| Height (min) | 55 cm |
| Number of legs | 3 leg(s) |
| Product colour | Black |
| Purpose | Universal |
| Tripod thread | 1/4" |
| Weight | 1.3 kg |
