

















Black & Decker STST83492-1 workbench Portable workbench
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: STANLEY
- Κωδικός: WLONONWCRBUL2
- Βάρος(kg): 15.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 61.50cm x 65.00cm x 11.00cm
- EAN: 3253561834929
151,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 122,13€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 593 mm |
| Foldable | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 739 mm |
| Material | Metal |
| Maximum load weight | 320 kg |
| Product colour | Black |
| Product type | Portable workbench |
| Warnings | Hold steady during use to prevent accidental tipping. Ensure that the table stands on a stable and flat surface. Warning of finger trapping during folding and unfolding. |
| Weight | 6.7 kg |
| Width | 850 mm |
