











Mattress neoair xtherm nxt max lrg-neptune
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRMZ87
- Βάρος(kg): 0.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.80cm x 25.50cm x 12.80cm
- EAN: 0040818140192
545,73€
Χωρίς ΦΠΑ: 440,10€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Carrying case | Yes |
| Country of origin | Ireland |
| Easy to fold | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 76 mm |
| Length | 1960 mm |
| Material | Nylon, Polyurethane |
| Material thickness | 7.6 cm |
| Number of persons | 1 person(s) |
| Package depth | 130 mm |
| Package width | 280 mm |
| Product colour | Blue |
| Weight | 680 g |
| Width | 640 mm |
