









Keter Linear Cabinet garage cabinet Floorstanding Universal
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KETER
- Κωδικός: WLONONWCREIUT
- Βάρος(kg): 12.14kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 41.50cm x 80.90cm x 22.70cm
- EAN: 8013183074456
109,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 88,34€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable feet | Yes |
| Adjustable shelves | Yes |
| Depth | 390 mm |
| Door type | Hinged door |
| Guarantee | F012M |
| Height | 1730 mm |
| Number of doors | 2 door(s) |
| Number of shelves | 4 shelves |
| Pallet gross height | 120 cm |
| Pallet gross length | 80 cm |
| Pallet gross width | 120 cm |
| Placement supported | Floorstanding |
| Product colour | Grey |
| Recommended usage | Universal |
| Shelf load capacity | 15 kg |
| Width | 680 mm |
