







Outwell Cromer Toffee Tint Camping chair 2 leg(s) Brown
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Outwell
- Κωδικός: WLONONWCRPE76
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 10.00cm x 15.00cm
- EAN: 5709388158451
90,86€
Χωρίς ΦΠΑ: 73,27€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 610 mm |
| Feet material | Steel |
| Foldable | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 1190 mm |
| Material | Polyester |
| Maximum weight capacity | 120 kg |
| Number of adjustment positions | 5 |
| Number of legs | 2 leg(s) |
| Package depth | 610 mm |
| Package height | 1145 mm |
| Package width | 100 mm |
| Product colour | Bronze |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Seat height | 44 cm |
| Type | Camping chair |
| Weight | 5 kg |
| Width | 730 mm |
