





Outwell Blackpool Ocean Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Outwell
- Κωδικός: WLONONWCRP760
- Βάρος(kg): 1.72kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.50cm x 17.50cm x 25.50cm
- EAN: 5709388089014
69,93€
Χωρίς ΦΠΑ: 56,40€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Carrying case | No |
| Depth | 560 mm |
| Foldable | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 860 mm |
| Material | PVC Textile Polyester |
| Maximum weight capacity | 120 kg |
| Number of leg sections | 2 |
| Number of legs | 2 leg(s) |
| Product colour | Blue |
| Type | Camping chair |
| Weight | 3.3 kg |
| Width | 550 mm |
