
Outwell 410145 camping chair 2 leg(s) Yellow
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Outwell
- Κωδικός: WLONONWCRPEYM
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 10.00cm x 15.00cm
- EAN: 5709388158512
87,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 70,18€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 620 mm |
| Feet material | Steel |
| Guarantee | G024M |
| Height | 800 mm |
| Material | Polyester |
| Maximum weight capacity | 120 kg |
| Number of legs | 2 leg(s) |
| Package depth | 620 mm |
| Package height | 750 mm |
| Package width | 125 mm |
| Product colour | Yellow |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Seat height | 18 cm |
| Type | Camping chair |
| Weight | 4.8 kg |
| Width | 540 mm |
