









Helinox Chair One XL Camping chair 4 leg(s) Brown
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSKMH
- Βάρος(kg): 4.19kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 88.00cm x 23.00cm x 80.00cm
- EAN: 8809668411478
218,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 176,55€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Carrying case | Yes |
| Depth | 680 mm |
| Feet material | Aluminium |
| Footrest | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 890 mm |
| Material | Polyester Aluminium |
| Maximum weight capacity | 145 kg |
| Number of legs | 4 leg(s) |
| Package depth | 130 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 1.61 kg |
| Package width | 465 mm |
| Product colour | Bronze |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Camping chair |
| Weight | 1.54 kg |
| Width | 590 mm |
