















Helinox Chair One Highback (RE) Camping chair 4 leg(s) Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRMY5
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 10.00cm x 20.00cm
- EAN: 8809874946245
194,40€
Χωρίς ΦΠΑ: 156,78€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Carrying case | Yes |
| Depth | 655 mm |
| Feet material | Rubber |
| Foldable | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 890 mm |
| Material | Nylon Silicone Aluminium Rubber Polyester |
| Maximum weight capacity | 145 kg |
| Number of legs | 4 leg(s) |
| Package depth | 455 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package weight | 1.28 kg |
| Package width | 150 mm |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sustainability certificates | bluesign |
| Type | Camping chair |
| Weight | 1.16 kg |
| Width | 570 mm |
