





Desk Mijas left White matt
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: TOP E SHOP
- Κωδικός: BIRTOHTRA0021
- Βάρος(kg): 31.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 104.00cm x 21.00cm x 11.00cm
- EAN: 5904507200060
142,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 114,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Additional information | Laminated chipboard is resistant to mechanical stress and extreme temperatures Smooth sides without plugs and visible holes Edges - finished with ABS plastic (characterized by high mechanical and chemical resistance) Self-assembly furniture Desk with draw |
| Assembly required | Yes |
| Depth | 510 mm |
| Door finish type | Matt |
| Drawer dimensions | 24 x 38 x 11,5 cm |
| Drawer front height | 19,5 cm |
| Drawer front width | 32,5 cm |
| Frame colour | White |
| Frame finish type | Matt |
| Frame material | Particle board |
| Guarantee | G012M |
| Handrails | No |
| Height | 760 mm |
| Height adjustment | No |
| Keyboard tray | No |
| LED backlight | No |
| Material | Particle board |
| Number of drawers | 4 drawer(s) |
| Preassembled | No |
| Product colour | White |
| Proper use | Gaming, Home office, Office |
| Set contents | Desk x 1 All necessary mounting accessories Assembly instruction x1 |
| Table top finish material | Laminate |
| Table top material | Particle board |
| Table top shape | Rectangular shape |
| Thickness of furniture board | 16 mm |
| Top finish material | Laminate |
| Type | Straight |
| Width | 980 mm |
