

















Makita DBO484Z portable sander Random orbital sander 14000 OPM Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCREHZT
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 23.00cm x 14.00cm
- EAN: 0088381772501
167,91€
Χωρίς ΦΠΑ: 135,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Battery voltage | 18 V |
| Depth | 171 mm |
| Dust bag included | Yes |
| Dust extraction port | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 151 mm |
| Idle oscillation rate (max) | 14000 OPM |
| Idle oscillation rate (min) | 11000 OPM |
| Multi sander features | Orbital |
| Number of speeds | 2 |
| Oscillating orbit diameter | 1.5 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black |
| Sander type | Random orbital sander |
| Sanding media fixing | Clamp/Velcro |
| Soft grip | Yes |
| Sound level uncertainty | 3 dB |
| Sound pressure level | 75 dB |
| Vibration level (sanding) | 2.5 m/s |
| Vibration level uncertainty (sanding) | 1.5 m/s |
| Weight | 1.4 kg |
| Width | 112 mm |
