





























Makita DBO480Z portable sander Random orbital sander 14000 OPM Black, Blue 210 W
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: NAKMAKOSC0002
- Βάρος(kg): 1.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.50cm x 14.00cm x 22.50cm
- EAN: 088381760720
126,70€
Χωρίς ΦΠΑ: 102,18€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Battery life | 50 min |
| Battery pack | No |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| Depth | 171 mm |
| Dust extraction port | Yes |
| Guarantee | G012M |
| Height | 151 mm |
| Idle oscillation rate (max) | 14000 OPM |
| Idle oscillation rate (min) | 11000 OPM |
| Input power | 210 W |
| Number of speeds | 2 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black |
| Sander type | Random orbital sander |
| Sanding media fixing | Clamp/Velcro |
| Sound level uncertainty | 3 dB |
| Sound pressure level | 75 dB |
| Weight | 1.7 kg |
| Width | 112 mm |
