













Makita DHR400ZKUN LXT 500 RPM SDS Max 8.1 kg Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRGPXC
- Βάρος(kg): 13.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 67.00cm x 50.00cm x 21.00cm
- EAN: 0088381874212
977,80€
Χωρίς ΦΠΑ: 788,55€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery included | Yes |
| Battery voltage | 18 V |
| Built-in light | Yes |
| Chuck capacity (max) | 10.5 cm |
| Chuck type | SDS Max |
| Depth | 473 mm |
| Drilling | Yes |
| Drilling diameter in concrete (max) | 4 cm |
| Guarantee | G024M |
| Hammer drilling | Yes |
| Height | 285 mm |
| Idle speed (max) | 500 RPM |
| Impact rate (high speed) | 2900 bpm |
| Impact rate (low speed) | 1450 bpm |
| Motor type | Brushless |
| Number of batteries included | 2 pc(s) |
| Power source | Battery |
| Product colour | Blue Black |
| Product design | Pistol grip drill |
| Removable battery | Yes |
| Soft grip | Yes |
| Sound level uncertainty | 3 dB |
| Sound power level | 102 dB |
| Sound pressure level | 91 dB |
| Torque (max) | 8 N m |
| Uncertainty K | 1.5 m/s |
| Vibration level (concrete drilling) | 4.7 m/s |
| Weight | 8.1 kg |
| Width | 120 mm |
