





































Makita DHR281PT2J drill 5000 RPM SDS Plus 4.9 kg Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRGPZ3
- Βάρος(kg): 10.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.00cm x 29.00cm x 32.00cm
- EAN: 0088381858038
892,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 719,68€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Battery capacity | 5 Ah |
| Battery included | Yes |
| Battery voltage | 18 V |
| Built-in light | Yes |
| Chuck type | SDS Plus |
| Depth | 404 mm |
| Drilling | Yes |
| Drilling diameter in concrete (max) | 1.8 cm |
| Drilling diameter in steel (max) | 1.3 cm |
| Drilling diameter in wood (max) | 3.2 cm |
| Guarantee | G024M |
| Hammer drilling | Yes |
| Height | 232 mm |
| Idle speed (max) | 5000 RPM |
| Idle speed (min) | 980 RPM |
| Motor type | Brushless |
| Number of batteries included | 2 pc(s) |
| Number of gears | 3 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Blue |
| Product design | Pistol grip drill |
| Removable battery | Yes |
| Screwdriving | Yes |
| Soft grip | Yes |
| Sound level uncertainty | 3 dB |
| Sound power level | 104 dB |
| Sound pressure level | 93 dB |
| Torque (max) | 2900 N m |
| Uncertainty K | 2.4 m/s |
| Weight | 4.9 kg |
| Width | 134 mm |
