









Metabo ST 18 LT power jigsaw 3500 spm 2 kg
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Metabo
- Κωδικός: WLONONWCROWRA
- Βάρος(kg): 2.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.50cm x 18.50cm x 24.50cm
- EAN: 4061792258976
193,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 156,18€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery charger included | No |
| Battery included | No |
| Battery technology | LiHD |
| Battery voltage | 18 V |
| Built-in light | Yes |
| Carrying case | Yes |
| Cutting depth in aluminium | 3.5 cm |
| Cutting depth in steel | 1 cm |
| Cutting depth in wood | 13 cm |
| Guarantee | G024M |
| Handle type | Top handle |
| Idle stroke rate (max) | 3500 spm |
| Idle stroke rate (min) | 1000 spm |
| Motor type | Brushless |
| Power source | Battery |
| Product colour | Yellow Black |
| Restart protection | Yes |
| Saw blade included | Yes |
| Soft grip | Yes |
| Sound level uncertainty | 5 dB |
| Sound power level | 98 dB |
| Sound pressure level | 90 dB |
| Stroke length | 2.2 cm |
| Suitable for materials | Steel, Wood |
| Vibration level (steel) | 11.3 m/s |
| Vibration level (wood) | 8.7 m/s |
| Vibration level uncertainty (steel) | 1.5 m/s |
| Vibration level uncertainty (wood) | 1.5 m/s |
| Weight | 2 kg |
