





Einhell TP-JST 18/135 Li BL - Solo power jigsaw 3500 spm 1.96 kg
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: NAKEINWYR0007
- Βάρος(kg): 2.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 10.00cm x 35.00cm
- EAN: 4006825670486
151,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 122,13€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Battery charger included | No |
| Battery included | No |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Bevel adjustment | Yes |
| Bevel settings | 45 |
| Built-in light | Yes |
| Carrying case | No |
| Cutting depth in steel | 1 cm |
| Cutting depth in wood | 13.5 cm |
| Dust extraction port | Yes |
| Guarantee | F012M |
| Idle stroke rate (max) | 3500 spm |
| Orbital action | No |
| Power source | Battery |
| Product colour | Red Black |
| Soft grip | Yes |
| Soft start | Yes |
| Suitable for materials | Plastic, Steel, Wood |
| Tool-free bevel adjustment | Yes |
| Tool-free blade change | Yes |
| Weight | 1.96 kg |
