

















Makita UH014GZ power hedge trimmer Single blade 3.4 kg
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCREEGB
- Βάρος(kg): 5.82kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.50cm x 127.00cm x 17.50cm
- EAN: 0088381754149
649,70€
Χωρίς ΦΠΑ: 523,95€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery included | No |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 40 V |
| Blade size | 75 cm |
| Blade tooth spacing | 3.5 cm |
| Blade type | Single blade |
| Cutting length | 75 cm |
| Cutting thickness (max) | 1.8 cm |
| Depth | 270 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 150 mm |
| Noise level | 92 dB |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Turquoise |
| Removable battery | Yes |
| Sound power level | 92 dB |
| Sound pressure level | 81 dB |
| Standard deviation | 3 dB |
| Stroke rate | 2000 spm |
| Uncertainty K | 1.5 m/s |
| Vibration emission | 3.2 m/s |
| Weight | 3.4 kg |
| Width | 1225 mm |
