









Makita UH008GD201 40V XGT 600 mm cordless hedge trimmer
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRFRJJ
- Βάρος(kg): 6.33kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 120.50cm x 23.00cm
- EAN: 0088381743990
856,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 690,62€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 40 V |
| Blade size | 60 cm |
| Blade tooth spacing | 3.5 cm |
| Blade type | Single blade |
| Carrying case | No |
| Charger | Yes |
| Cutting length | 60 cm |
| Cutting thickness (max) | 2.15 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 191 mm |
| Length | 1120 mm |
| Maximum power (blocked motor) | 720 W |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Turquoise |
| Removable battery | Yes |
| Reverse | Yes |
| Sound power level | 93 dB |
| Sound pressure level | 85 dB |
| Standard deviation | 3 dB |
| Stroke rate | 2000 spm |
| Uncertainty K | 1.5 m/s |
| Vibration emission | 1.5 m/s |
| Weight | 5.5 kg |
| Width | 223 mm |
