



Makita UH007GD201 power hedge trimmer Double blade 5.2 kg
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRFPMI
- Βάρος(kg): 9.67kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 135.00cm x 23.00cm
- EAN: 0088381743914
948,58€
Χωρίς ΦΠΑ: 764,98€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 2.5 Ah |
| Battery voltage | 40 V |
| Blade size | 75 cm |
| Blade tooth spacing | 2.5 cm |
| Blade type | Double blade |
| Cutting thickness (max) | 2.5 cm |
| Guarantee | G024M |
| Power source | Battery |
| Product colour | Green |
| Removable battery | Yes |
| Sound power level | 92 dB |
| Sound pressure level | 81 dB |
| Stroke rate | 4000 spm |
| Weight | 5.2 kg |
