



Makita UH006GM201 40V XGT 750 mm cordless hedge trimmer
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRFRFA
- Βάρος(kg): 10.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.00cm x 25.00cm x 119.50cm
- EAN: 0088381743877
1.025,84€
Χωρίς ΦΠΑ: 827,29€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 2.5 Ah |
| Battery charger included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 40 V |
| Blade tooth spacing | 2.35 cm |
| Carrying case | No |
| Cutting length | 60 cm |
| Cutting thickness (max) | 2.15 cm |
| Depth | 1123 mm |
| DFU / User manual | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 191 mm |
| Idle speed | 2000 RPM |
| Lens cap included | Yes |
| Number of batteries included | 2 pc(s) |
| Package type | Box |
| Power source | Battery |
| Product colour | Blue Black |
| Sound power level | 92 dB |
| Sound pressure level | 84 dB |
| Vibration emission | 1.5 m/s |
| Weight | 3.7 kg |
| Width | 223 mm |
