



Makita UH006GD201 40V XGT 600 mm cordless hedge trimmer
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRFR85
- Βάρος(kg): 9.18kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 25.00cm x 120.00cm
- EAN: 0088381743839
917,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 739,52€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 2.5 Ah |
| Battery charger included | Yes |
| Battery included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 40 V |
| Blade tooth spacing | 2.35 cm |
| Carrying case | No |
| Cutting length | 60 cm |
| Cutting thickness (max) | 2.15 cm |
| Depth | 1120 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 199 mm |
| Package type | Box |
| Power source | Rechargeable battery x2 |
| Product colour | Blue Black |
| Sound power level | 92 dB |
| Sound pressure level | 81 dB |
| Vibration emission | 1.5 m/s |
| Weight | 4.4 kg |
| Width | 225 mm |
