
Makita DUH651Z power hedge trimmer Double blade 5.2 kg
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: NAKMAKNDZ0001
- Βάρος(kg): 6.35kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.00cm x 129.00cm x 23.00cm
- EAN: 088381670333
333,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 269,34€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery pack | No |
| Battery voltage | 18 V |
| Blade size | 1.8 cm |
| Blade tooth spacing | 2.7 cm |
| Blade type | Double blade |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| Cutting length | 65 cm |
| Depth | 1135 mm |
| Guarantee | F012M |
| Height | 200 mm |
| No-load stroke rate | 1800 spm |
| Noise level | 82 dB |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Blue |
| Product description | Terms and conditions of the extended warranty for private and business users https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Warnings | Do not touch the blade while the appliance is running. Do not immerse the device in water. Keep out of the reach of children. |
| Weight | 5.2 kg |
| Width | 225 mm |
