
Makita DUH602Z power hedge trimmer 4.5 kg
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: NAKMAKNDZ0013
- Βάρος(kg): 6.02kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 115.00cm x 25.00cm x 24.00cm
- EAN: 088381874786
374,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 301,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 6 Ah |
| Battery pack | No |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Blade size | 60 cm |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| Cutting rate | 4400 RPM |
| Depth | 1121 mm |
| Guarantee | F012M |
| Hazard pictogram(s) | GHS02: Flammable GHS09: Environmental hazard GHS07: Harmful |
| Height | 192 mm |
| Power source | Battery |
| Product description | Terms and conditions of the extended warranty for private and business users https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Sound power level | 87.4 dB |
| Sound pressure level | 82.1 dB |
| Warnings | Keep out of the reach of children. Do not touch the blade while the appliance is running. Do not immerse the device in water. |
| Weight | 4.5 kg |
| Width | 225 mm |
