



Makita DUH601Z power hedge trimmer Single blade 4.5 kg
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: NAKMAKNDZ0018
- Βάρος(kg): 6.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.50cm x 115.50cm x 27.00cm
- EAN: 088381858342
397,64€
Χωρίς ΦΠΑ: 320,67€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery pack | No |
| Battery voltage | 18 V |
| Blade size | 60 cm |
| Blade type | Single blade |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| Depth | 1121 mm |
| Guarantee | F012M |
| Height | 192 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Red Green |
| Safety brake | Yes |
| Stroke rate | 4400 spm |
| Warnings | Do not touch the blade while the appliance is running. Do not immerse the device in water. |
| Weight | 4.5 kg |
| Width | 225 mm |
