



Makita DUH507Z power hedge trimmer
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCREHPE
- Βάρος(kg): 4.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.50cm x 101.50cm x 20.00cm
- EAN: 0088381777131
175,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 141,92€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery charger included | Yes |
| Battery voltage | 18 V |
| Blade size | 50 cm |
| Blade type | Double blade |
| Cutting thickness (max) | 1.5 cm |
| Depth | 872 mm |
| Guarantee | G012M |
| Height | 188 mm |
| No-load stroke rate | 2700 spm |
| Noise level | 74 dB |
| Power source | Battery |
| Sound power level | 85 dB |
| Weight | 2 kg |
| Width | 209 mm |
