



Makita DUH507Z power hedge trimmer Double blade 2 kg
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRAIN3
- Βάρος(kg): 5.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 99.00cm x 26.00cm x 22.00cm
- EAN: 088381777209
326,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 263,32€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery charger included | Yes |
| Battery voltage | 18 V |
| Blade size | 50 cm |
| Blade type | Double blade |
| Cutting thickness (max) | 1.5 cm |
| Depth | 872 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 188 mm |
| No-load stroke rate | 2700 spm |
| Noise level | 74 dB |
| Power source | Battery |
| Sound power level | 85 dB |
| Weight | 2 kg |
| Width | 209 mm |
