





HEDGE TRIMMER 40V XGT UH004GM201 600MM MAKITA
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRFRAI
- Βάρος(kg): 9.91kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.00cm x 25.00cm x 120.00cm
- EAN: 0088381743723
1.025,84€
Χωρίς ΦΠΑ: 827,29€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Battery pack | Yes |
| Carrying case | No |
| Charger | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Input power | 720 W |
| Length | 1120 mm |
| Lens cap included | Yes |
| Number of gears | 3 |
| Power source | Rechargeable battery x2 |
| Product colour | Black Blue |
| Robust cutting blade | Yes |
| Sound power level guaranteed | 96 dB |
| Weight | 5.5 kg |
