



Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo pruning shears Bypass Black, Red
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: NAKEINNDZ0013
- Βάρος(kg): 3.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.40cm x 20.00cm x 155.00cm
- EAN: 4006825679168
217,91€
Χωρίς ΦΠΑ: 175,73€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery pack | No |
| Blade colour | Stainless steel |
| Blade material | Steel |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| Cutting capacity | 2.8 cm |
| Cutting system | Bypass |
| Guarantee | F012M |
| Handle colour | Black, Red |
| Handle material | Aluminium |
| Length | 1600 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Safety lock | Yes |
| Soft grip | Yes |
| Weight | 2.11 kg |
