















DeWALT DCM563P1-QW power hedge trimmer Single blade 3.4 kg
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCRAISO
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.00cm x 97.00cm x 20.00cm
- EAN: 5035048637753
356,25€
Χωρίς ΦΠΑ: 287,30€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 5 Ah |
| Battery technology | Lithium |
| Battery voltage | 18 V |
| Blade size | 55 cm |
| Blade tooth spacing | 1.9 cm |
| Blade type | Single blade |
| Guarantee | G024M |
| Power source | Battery |
| Product colour | Yellow |
| Weight | 3.4 kg |
