













CHAINSAW 40V XGT 35CM UC004GZ01 MAKITA
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRFRA1
- Βάρος(kg): 10.21kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.00cm x 135.00cm x 25.00cm
- EAN: 0088381744102
993,85€
Χωρίς ΦΠΑ: 801,50€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 40 V |
| Blade size | 75 cm |
| Blade tooth spacing | 3.5 cm |
| Blade type | Single blade |
| Carrying case | No |
| Charger | Yes |
| Cutting length | 75 cm |
| Cutting thickness (max) | 2.1 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 191 mm |
| Length | 1262 mm |
| Noise level | 92 dB |
| Power source | Battery |
| Product colour | Turquoise Black |
| Removable battery | Yes |
| Sound power level | 94 dB |
| Sound pressure level | 83 dB |
| Standard deviation | 3 dB |
| Stroke rate | 2000 spm |
| Uncertainty K | 1.5 m/s |
| Vibration emission | 1.5 m/s |
| Weight | 5.6 kg |
| Width | 223 mm |
