











Black & Decker GTC18452PC Double blade 2.42 kg
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Black&Decker
- Κωδικός: WLONONWCR0341
- Βάρος(kg): 3.83kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.70cm x 17.40cm x 100.00cm
- EAN: 5035048639924
182,04€
Χωρίς ΦΠΑ: 146,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bag included | Yes |
| Battery pack | Yes |
| Blade size | 45 cm |
| Blade type | Double blade |
| Charger | No |
| Guarantee | G024M |
| Number of battery cells | 1 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Orange |
| Safety brake | Yes |
| Safety slip clutch | Yes |
| Sound power level | 73.8 dB |
| Stroke rate | 1300 spm |
| Vibration emission | 2.1 m/s |
| Weight | 2.42 kg |
