







40V XGT 600MM HEDGE TRIMMER UH013GM101 MAKITA
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRFRBC
- Βάρος(kg): 7.51kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.50cm x 113.50cm x 17.50cm
- EAN: 0088381754101
918,68€
Χωρίς ΦΠΑ: 740,87€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 40 V |
| Blade size | 60 cm |
| Blade tooth spacing | 3.5 cm |
| Blade type | Single blade |
| Carrying case | No |
| Charger | Yes |
| Cutting length | 60 cm |
| Cutting thickness (max) | 2.1 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 150 mm |
| Length | 1085 mm |
| Noise level | 91 dB |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Turquoise |
| Removable battery | Yes |
| Sound pressure level | 80 dB |
| Standard deviation | 3 dB |
| Stroke rate | 2000 spm |
| Uncertainty K | 1.5 m/s |
| Vibration emission | 1.5 m/s |
| Weight | 4.5 kg |
| Width | 270 mm |
