



18V Makita Stabheckenschere DUN500WRGE
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRAIFC
- Βάρος(kg): 8.41kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 18.00cm x 140.00cm
- EAN: 088381894760
718,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 579,42€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Angle adjustment | 45 , 22,5 , 0, -22,5 , -45 , -70 |
| Auto shut-off | Yes |
| Battery capacity | 6 Ah |
| Battery pack | Yes |
| Battery type | Built-in |
| Battery voltage | 18 V |
| Blade size | 50 cm |
| Blade type | Single blade |
| Carrying case | No |
| Charger | Yes |
| Engine block swivel | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Length | 211.5 cm |
| Motor type | Brushless |
| Number of batteries supported | 2 |
| Number of gears | 3 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black |
| Reverse | Yes |
| Safety brake | Yes |
| Stroke rate | 4400 spm |
| Weight | 4.3 g |
