







Grass and live shears. 12V UM600DSAP MAKITA
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: NAKMAKNTR0017
- Βάρος(kg): 2.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 43.00cm x 21.00cm
- EAN: 088381742061
163,77€
Χωρίς ΦΠΑ: 132,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 2 Ah |
| Battery pack | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 12 V |
| Carrying case | No |
| Charger | 1 |
| Cutting speed | 2500obr./min |
| Cutting thickness (max) | 1.8 cm |
| Guarantee | G012M |
| Height | 131 mm |
| Length | 329 mm |
| Maximum cutting length | 20 cm |
| Motor type | Brushed motor |
| Noise level | 85 dB |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Power source | Battery |
| Set contents | Charger x 1 Makita UM600DSAP cordless grass and hedge trimmer Blade guard Li-Ion 12V max battery (2.0 Ah) Cutting blade Manual Warranty card |
| Warnings | Keep out of the reach of children. Do not touch the blade while the appliance is running. Do not immerse the device in water. |
| Width | 177 mm |
