







Grass and hedge trimmer 24V 2Ah Greenworks G24SHTK2 - 1600607VA
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: GREENWORKS
- Κωδικός: NAKGRWNTR0001
- Βάρος(kg): 2.77kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 37.50cm x 17.00cm
- EAN: 6952909067360
130,04€
Χωρίς ΦΠΑ: 104,87€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 2 Ah |
| Battery pack | Yes |
| Battery voltage | 24 V |
| Charger | 1 |
| Cutting length | 2 cm |
| Cutting width (max) | 12 cm |
| Guarantee | F024M |
| Motor type | Brushed motor |
| Number of batteries supported | 1 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Green |
| Rotational speed (max) | 2400 RPM |
| Shrub blade cutting thickness (max) | 8 mm |
| Soft grip | Yes |
| Tool-free blade change | Yes |
| Weight | 1.2 kg |
