













Einhell GC-HH 18/45 Single blade 3.17 kg
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: WLONONWCRITHF
- Βάρος(kg): 2.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 34.00cm x 22.00cm x 11.00cm
- EAN: 4006825652130
163,51€
Χωρίς ΦΠΑ: 131,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery voltage | 18 V |
| Blade size | 41 cm |
| Blade tooth spacing | 1.8 cm |
| Blade type | Single blade |
| Guarantee | G024M |
| Power source | Battery |
| Weight | 3.17 kg |
| Width | 450 mm |
