



















Einhell BRILLIANTO
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: WLONONWCREHRN
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 11.00cm x 34.00cm
- EAN: 4006825670196
94,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 75,93€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery charger included | No |
| Battery included | No |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Cordless | Yes |
| Country of origin | China |
| Dangerous goods | No |
| Depth | 280 mm |
| Detachable head | Yes |
| Easy storage | Yes |
| Ergonomic design | Yes |
| External power adapter | No |
| Guarantee | G024M |
| Height | 380 mm |
| Manual | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 12.5 kg |
| Master (outer) case height | 380 mm |
| Master (outer) case length | 460 mm |
| Master (outer) case width | 460 mm |
| Material | Plastic |
| Maximum working width | 28 cm |
| Microfiber cleaning cloth | No |
| Minimum working width | 28 cm |
| Nozzle included | Yes |
| Package depth | 340 mm |
| Package height | 108 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.4 kg |
| Package width | 220 mm |
| Power adapter included | No |
| Product colour | Black Red |
| Products per master (outer) case | 8 pc(s) |
| Removable water tank | Yes |
| Spray bottle included | Yes |
| Spray function | No |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) compliance | Yes |
| Water tank capacity | 0.3 L |
| Weight | 800 g |
| Width | 155 mm |
