





24V Pressure Washer GREENWORKS G24PWK4 - Charger + 4Ah Battery Pack - 5105307UB
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: GREENWORKS
- Κωδικός: NAKGRWMCI0003
- Βάρος(kg): 4.76kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.00cm x 39.00cm x 30.50cm
- EAN: 6952909069340
224,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 181,04€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 4 Ah |
| Battery pack | Yes |
| Charger | Yes |
| Detergent reservoir | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Input voltage | 24 V |
| Lance nozzle included | Yes |
| Maximum flow rate | 180 l/h |
| Motor power | 300 W |
| Motor type | Brushed motor |
| Power source | Battery |
| Pressure hose | Yes |
| Product colour | Green |
| Type | Pressure washer |
| Weight | 2.56 kg |
| Working pressure (max) | 24 bar |
